Järgmine samm

Au pairiks kandideerimine ei ole raske, kuid protsess ise võib veidi aega võtta. Siiski ei peaks sa muretsema, kuna meie töötajad saavad sind aidata nii avalduse täitmisel, sobitusprotsessi jooksul ja ka mineku-eelsel perioodil. Kui sa oled täiskasvanulik ja kohusetundlik noor inimene, kes tahab väga välismaale minna ning on tõsiselt valmis olema täiskohaga lapsehoidja, siis registreeri end meie tasuta infopäevale.

Sinu avaldus peaks olema valmis vähemalt 3-4 kuud enne soovitud lahkumisaega. Sa võid infopäeval käia igal ajal enne seda. Kui sa soovid tähtaegade kohta rohkem informatsiooni, võta ühendust agentuuri kohaliku esindajaga.

Kui oled end meie infopäevale registreerinud, võtame sinuga ühendust, et saada rohkem infot sinu lapsehoidmiskogemuste kohta, vastata sinu küsimustele ning kinnitada kokkusaamise aeg ja koht. Infopäeval saad sa palju teavet meie programmi kohta, saad võimaluse küsida küsimusi ning kuulda muljeid endiselt au pairilt. Sul on seal kohe ka võimalus läbida kohustulik individuaalne intervjuu ühe meie esindajaga.

Au pairi programmile on USA valitsus määranud ranged reeglid ja miinimumnõuded.  Cultural Care Au Pair aitab ja suunab sind nende nõuete täitmisel ja võõrustajaperele esitlemisel. Nõuetele vastamine on väga tähtis, sest au pairina on sinu peamiseks vastutuseks laste eest hoolitsemine. Kui sul on mõni küsimus või kui kahtled, kas sa täidad kõik miinimumnõuded, võta meiega ühendust.

Brošüür Infopäevad