Au Pairiks saamise protsess

Au pairiks saada on väga lihtne, meie aitame sind kogu protsessi vältel.

1.     Registreeri end meie infopäevale

Tee esimene samm ja regristreeru meie tasuta infopäevale, täites lühikese eelregistreerimisankeedi. Me helistame sulle peagi, et saada rohkem informatsiooni sinu lapsehoidmiskogemuste kohta ning kinnitada kokkusaamise aeg ja koht. Infopäeval toimub meie programmi presentatsioon, mille käigus on sul võimalus küsida küsimusi. Kui võimalik, saad sa kuulda muljeid ka endiselt Cultural Care Au Pairilt. Sul on võimalus ka läbida kohustuslik individuaalne intervjuu ühe meie esindajaga. Me määrame ka su inglise keele taseme, kui see ei ole su emakeeleks. Ära karda, see võib olla parem kui sa arvad.

2.     Täida internetis avaldus

Pärast infopäevale registreerumist saad sa e-maili koos lingiga sinu internetipõhise avalduse juurde ning juhised avalduse täitmiseks. Selles avalduses küsitakse lisaks sinu lapsehoidmiskogemustele ka varasemate töökogemuste ja haridustaseme kohta. Sul on võimalus kirjeldada oma hobisid ja huvialasid. Kõige tähtsam osa on aga kiri perele, mis annab sulle võimaluse tutvustada end ning jagada nendega oma pilte.

3.     Sobitumine peresse

Niipea kui oleme saanud sinu täidetud avalduse ja ametlikult programmi vastu võtnud, hakkavad meie töötajad USAs sulle peret otsima. Meie võõrustajapered saavad vaadata internetis au pairide profiile, seejärel võtavad meie USA töötajad perega ühendust ning on seotud kogu protsessi vältel. Me leiame, et selline individuaalne lähenemine aitab tagada eduka aasta nii võõrustajaperele kui sinule.

Kui sulle on leitud hea pere siis ühendatakse teid internetis läbi sinu personaalse konto. Seejärel saab võõrustajapere vaadata su avaldust ning otsustada, kas nad soovivad sind oma au pairiks. Kui pere tunneb, et sinust saaks hea lapsehoidja nende lastele siis nad helistavad sulle. Tegemist on telefonipõhise intervjuuga, mille järel saate mõlemad veidi aega, et jõuda otsusele, kas tegemist on hea sobivusega. Kui annate mõlemad oma nõusoleku, algab sinu reisi planeerimine!

4.     Viisa ja reisikorraldus

Me saadame sulle informatsiooni viisa ja kindlustuskaitse kohta ja ajame korda sinu lennu korraldamise. Cultural Care Au Pair pakub sulle tasuta baaskindlustuskaitse, kuid me saadame sulle informatsiooni ka lisakindlustuskaitse kohta.

5.     Au Pair Treeningkool New Yorgis

Sa alustad oma au pairi seiklust Cultural Care Au Pair Treeningkoolis, mis asub St. Johni Ülikoolis Long Islandil – ainult 45 minuti kaugusel New York City’st. Koolis õpetavad sind õpetajad, kes on spetsialistid laste arengu alal. Enne, kui sa lahkud oma võõrustajaperre, saad sa teada laste ja enda ohutusest, Ameerika kultuurist ning eale vastavate tegevuste kohta, mida lastega ette võtta.

Eelregistreeru nüüd Infopäevad