Sinu avaldus & video

Niipea kui oled kutsutud infopäevale, saad sa e-maili koos lingiga sinu personaalsele internetipõhisele avaldusele. Põhjalik ja isikupärane avaldus on parim viis esitlemaks sind võõrustajaperedele ja näidata, miks just sina oleksid nende jaoks parim au pair. Avalduses saad kirja panna oma lapsehoidmiskogemuse, töökogemuse ja haridustaseme. Samuti saad sa kirjeldada oma hobisid, huvisid ja andeid. Lisaks informatsioonile, mis avalduses küsitakse, pead sa lisama ka:

  • Vähemalt kolm mittesugulase poolt kirjutatud soovitust lapsehoidmiskogemuse kohta
  • Kirja võõrustajaperele
  • Pilte, mis kõige paremini kirjeldavad sind ja sinu elu
  • Perearsti poolt täidetud ankeedi, mis kinnitab, et sa oled hea tervise juures
  • Keskkooli lõputunnistuse, juhilubade koopia ja tõendi karistusregistrist, et sind ei ole kriminaalselt karistatud

Lisa pildid, mis aitavad võõrustajaperedel sind paremini tundma õppida. Küsimustele vastates ole alati aus ja otsekohene – nii saab sinu tulevane pere aimu sinu tõelisest isiksusest ja elustiilist. Niipea kui oleme saanud su avalduse, vaatame me selle üle ja helistame su soovitajatele.

Tee ka ennast tutvustav video
Sul on hea võimalus sisestada ka ennast tutvustav video, mis aitab võimalikel võõrustajaperedel paremini aru saada, milline inimene sa oled. Pered on meile tihti öelnud, et nad armastavad videosid ja leiavad, et see aitab palju paremini au pairi valida. Sinu video ei pea olema “Holliwoodi kvaliteediga”, vaid lõbus ja informatiivne, mis aitaks sinu avaldust eristada teistest ja muuta seda erilisemaks. Ära muretse kui sa pole enne videot teinud – meil on mitmed juhised ja palju häid näiteid, mis aitavad sul inspiratsiooni leida.

Eelregistreeru nüüd Infopäevad