Sobitumine peredesse

Cultural Care Au Pairil on kõige suurem võõrustajaperede võrgustik USAs, andes sulle võimaluse vaadata avaldusi ja rääkida peredega nii kaua kuni oleme leidnud pere, kelle juures sa tahaksid töötada ja elada. Enne lõplike otsuste langetamist võimaldab Cultural Care Au Pairi sobitusprotsess sul vaadata võõrustajaperede avaldusi ning vastu võtta või tagasi lükata kõik võõrustajaperede pakkumised.

Kas sa sobiksid rohkem sportlikku ja aktiivsesse perre või tahaksid elada peres, kellele meeldib lugeda ja lauamänge mängida? Meie sobitamismeeskonna eesmärk on leida sulle hea ja õige võõrustajapere. Erinedes teistest au pair organisatsioonidest, kes toetuvad perede sobitamisel peamiselt ebaisikulistele internetisüsteemidele, on meil kogenud USA meeskond, kes on isiklikult seotud kõikide au pairide sobitusprotsessidega. Me leiame, et selline personaalne lähenemine on parim viis eduka aasta tagamiseks.

Kuidas sobitusprotsess toimib?

  • Kui su avaldus on vastu võetud, saadetakse see meie peakontorisse Bostonis, kus meie sobitusmeeskond vaatab üle sinu oskused ja kogemused.
  • Niipea kui nad on leidnud sulle pere, ühendatakse teid internetis läbi sinu konto, kus sul on võimalus näha põhilist informatsiooni võõrustajapere, laste ja elukoha kohta.
  • Seejärel vaatab pere üle sinu avalduse ja video, selleks et sind tundma õppida.
  • Kui võõrustajapere tunneb, et sina oleksid sobiv au pair nende lastele, helistavad nad sulle.
  • Pärast telefoniintervjuud saate nii sina kui ka pere veidi aega, et otsustada sobivuse üle.
  • Niipea, kui te olete mõlemad nõusoleku andnud, hakatakse sinu reisi planeerima.

Au pairidel on tihti palju küsimusi telefoniintervjuu kohta ja paljud on selle pärast närvis. Kuigi telefonis inglise keele rääkimine võib olla väljakutse, aitame me sind selleks valmistuda nagu me aitame sind ka sinu avaldusega. Me soovitame enne intervjuud panna kirja mõned küsimused, mida sooviksid võõrustajapere käest küsida. See aitab sul neid paremini tundma õppida ning otsustada, kas sooviksid nende juurde au pairiks minna.

Kui oled võõrustajapere pakkumise vastu võtnud, on aeg taotleda viisat. Ka selles aitavad sind Cultural Care Au Pairi kohalikud esindajad.

Eelregistreeru nüüd Infopäevad