Miks Cultural Care Au Pair?

Cultural Care Au Pairiga reisid sa kõige suurema ja kogenenuma au pair organisatsiooniga maailmas. Me oleme saatnud üle 85 000 noore inimese USAsse au pairiks alates aastast 1989. Cultural Care Au Pairina saad sa osa parimast tugivõrgustikust ja abist alates kandideerimis- ja sobitusprotsessist ning kogu aasta jooksul USAs.

Kogu selle 20 eksisteerimise aasta jooksul oleme me välja töötanud mitte ainult kõige suurema au pairi värbamise firma maailmas, vaid ka suurima tugivõrgustikuga organisatsiooni USAs. Meil töötab üle 550 tugiisiku üle terve riigi, seega võid sa kindel olla, et saad seal olles parimat abi ja tuge. Lisaks sellele on Cultural Care Au Pair ainus au paire USAsse saatev agentuur, kes omab kontorit ja töötajaskonda igas riigis, kust me au paire värbame.

Erinedes teistest agentuuridest, kes tegelevad mitmete asjadega, keskendub Cultural Care Au Pair noorte saatmisele USAsse. Kuna me pakume ainult ühte programmi ühte riiki, saame tagada kõige kõrgema kvaliteedi sellel alal. Reeglid, mida au pairi programm peab täitma, on maailmas ühed rangemad. Selle pärast on tähtis reisida agentuuriga, mis on teadlik USA seadustest ja au pairi regulatsioonidest. Cultural Care Au Pairiga võid kindel olla, et meil on vastused kõikidele su küsimustele, mis on seotud au pairiks olemisega USAs.

Brošüür Infopäevad