Au Pair Treeningkool

Sinu esimesed päevad USAs mööduvad Cultural Care Au Pair Treeningkoolis, mis asub St. John’i Ülikoolis, umbes 45 minutit New York City’st. Seal oled sa koos au pairidega üle terve maailma, kellel on samad küsimused, hirmud ja elevus, mis sinulgi! Nende päevade jooksul koolis õpid sa asjadest, mida oodata oma aastast au pairina.

Sa saad teada, mis on tüüpilised au pairi ülesanded, kuidas käituda oma võõrustajapere lastega, kuidas suhelda oma võõrustajaperega ning mida teha hädaolukordades. Me oleme koos The Children’s Foundation’iga, mis asub Washington,D.C’s välja töötanud õppekava, mis koosneb järgmistest teemadest:

  • Tervis ja turvalisus kodus
  • Toit & toitumine
  • Sagedasemad lastehaigused
  • Edukas suhtlus
  • Au pairid kui eeskujud
  • Vanused & arenguetapid: sünnist teismeliseaastateni
  • Vanusele vastavad tegevused
  • Enesehinnangu kujundamine lastsel
  • Käitumise juhtimine

Kvalifitseeritud õpetajad

Kõikidel meie õpetajatel on kogemusi lastekasvatuse alal ja nad jagavad seda kõike sinuga, andes palju nõuandeid ja näpunäiteid, kuidas kujundada häid suhteid oma võõrustajapere lastega.

Punase Risti elustamis- ja esmaabi kursus

Alates Jaanuarist 2013 hakkavad Cultural Care'i au pairid läbima Ameerika Punase Risti poolt pakutavat täiskursust, mille käigus viivad Ameerika Punase Risti instruktorid läbi täiskasvanute ja laste elustamis- ning esmaabi sertifitseeritud programmi meie Au Pair Treeningkoolis. Programmi eduka läbimise korral saavad au pairid 2-aastase tunnistuse ja tasuta ligipääsu internetipõhistele ning digitaalsetele kursuse materjalidele.

Lõbutse sõpradega

Sa kohtud paljude au pairidega üle maailma, kes, nagu sinagi, on oma seikluse alguses. Aasta jooksul võid sa näha mitmeid neid uuesti igakuistel kokkusaamistel ja ekskursioonidel. Samuti saate te vabal ajal avastada koos New York City’t!

Tiimitöö töötab!

Grupitööd ja projektid võimaldavad sul kuulda teiste au pairide kõhklusi ja teil on võimalus kõik koos mõelda ajurünnaku käigus lahendusi igale probleemile. Selles juhendab teid õpetaja. Koolitusprogramm meie koolis on kaetud sinu makstud programmitasuga ja sisaldab elamist ning sööki. Samuti annab see sulle võimaluse avastada New York City’t. Kõige parem koolituse juures on aga see, et sa veedad nädal aega teiste Cultural Care Au Pairidega, kes jagavad samu küsimusi ja kõhklusi, mis sinagi. Te saate üheskoos valmistada end ette aasta aega kestvaks seikluseks.

Külasta meie treeningkooli kodulehte, et saada rohkem informatsiooni selle põneva ettevõtmise kohta.

Eelregistreeru nüüd Infopäevad