Kindlustuskaitse

Kuigi edasi-tagasi lennupiletid, tugivõrgustik USAs ja baaskindlustuskaitses kuuluvad juba sinu makstud summasse, soovitame me sul kaaluda osta lisakindlustuskaitse, mis tagaks sulle 100% kindlustunnet ja rahu südamesse kogu aastaks USAs. Me oleme pikalt teinud koostööd oma partneri, Erika kindlustuskaitsega, ning oleme töötanud välja reisikindlustuse, mis laseb sul nautida oma aastat ilma, et peaksid muretsema meditsiinilistele hädaolukordadele või õnnetustele.

Erika lisakindlustuskaitse

Sinu aasta USAs peab olema parim aasta sinu elus. Ära lase arstitasudel ja meditsiinilistel arvetel seda rikkuda. Arstiabi ameerikas on väga kallis. Kuigi sinu programm sisaldab baaskindlustuskaitse, on sellel siiski limiit, mida võib kergesti ületada kui jääd haigeks või juhtub mingi õnnetus. Milleks muretseda? Valides Erika lisakindlustuskaitse saad sa rahuliku südamega teada, et sinu arved saavad makstud.

Erika lisakindlustuskaitses katab järgneva:

  • Meditsiiniliste kulude piiramatu katmine*
  • Hädaolukorras katab sinu pereliikme lennupiletid USAsse
  • Pagasi kaotamise, asjade varguse või rikkumise.
  • Lennupiletid koju ja tagasi, kui programmi katkestab surm või tõsine haigus su lähiperekonnas.
  • 24 tunnine esmaabijuhised tasuta telefoninumbril
  • Väiksemad maksed
  • Meie meeskonna toetus

Erika 13.kuu reisikindlustuskaitse
Pärast 12-kuulist programmi lõppu kasuta juhust ja reisi ning avasta kuu aega Ameerikat. Tee kindlaks, et oled ka selle aja jooksul täiesti kaitstud. Erika kindlustuskaitse pakub sulle selleks puhuks sama head kaitset kui seda teeb Erika kindlustuskaitses.

Tegevuste- ja spordipakett
Oma aasta jooksul tahad sa kindlasti osaleda seikluslikemates ja põnevamates tegevustes, mis ei ole tavaliste kindlsustuspakettide poolt kaetud. On palju põnevaid tegevusi, mida erinevates USA paikades ette võtta ning ka sinu kohalik koordinaator korraldab kindlasti mitmeid grupiüritusi. Enne seiklustesse laskumist ole kindel, et su kindlustuskaitses ka seda kataks. Tahaksid minna kärestikusõitu proovima või hobustega ratsutada? Meie tegevuste- ja spordipaketiga võid seda kõike teha ja teada, et oled kindlustatud.

Eelregistreeru nüüd Infopäevad