Tugi sinu kodumaal

Cultural Care Au Pairiga on sul tagatud turvalisus nii suure organisatsioonina kui ka sinu kodumaa kohaliku tugivõrgustiku näol. Me oleme vaid telefonikõne kaugusel ja võime vastata nii küsimustele kui sind aidata võimalike kahtluste puhul. Me oleme alati sinu jaoks olemas, alates sellest, kui sa registreerud meie infopäevale ning jätkudes siis, kui täidad oma avaldust, osaled sobitusprotsessis ja oled valmis minema välismaale.

Ära karda meiega ühedust võtta ning programmi kohta lisainformatsiooni küsida. Kätte saad sa meid nii telefoni kui e-maili teel, vastame nii pea kui võimalik. Meie infopäevad on tasuta, tule ise ja võta sõbrad ka kaasa! Infopäevad toimuvad Tallinnas regulaarselt,Tartus viiakse läbi individuaalseid kohtumisi. Olles käinud infopäeval ja läbinud intervjuu, saad sa keskenduda juba internetipõhise avalduse täitmisele. Kui soovid sellega abi, või on tekkinud muid probleeme ja takistusi, saame alati leppida kokku uue aja, mil kohtuda.

 "Selle programmi puhul on sinu kui tulevase au pair´i jaoks kõik ära korraldatud. Sama firma aitab sind kõigi ettevalmistuseta ning väga lihtne ja kiire on saada tagasisidet oma probleemidele või küsimustele." Kärt, au pair New Yorgis

Eelregistreeru nüüd Infopäevad