Tugivõrgustik USAs

Cultural Care Au Pairina USAs olles on sul juurdepääs kõikidest au pairi agentuuridest kõige suuremale tugivõrgustikule. Alates meie peakontorist Bostonis, Massachusettsis ja jätkates meie kohalike koordinaatoritega, oled  sa pidevas kontaktis Cultural Care Au Pairi töötajatega, et tagada parim kogemus au pairina.

Sinu toetusmeeskond USAs

Kui sa saabud USAsse hakkab sinu heaks tööle terve inimeste võrgustik, kõik selle nimel, et sa saaksid maksimumelamuse oma kogemusest. Sinu lähimaks toetajaks saab kohalik nõustaja (Local Childcare Consultant - LCC), kes elab sinu ümbruskonnas ja pakub abi, olles sinu mentor terve programmi vältel.

Kohalik nõustaja korraldab igakuiseid au pairi kohtumisi, kuhu tulevad kokku kõik au pairid sinu ümbruskonnast. Tema ülesandeks on aidata sul tutvuda teiste inimeste ja au pairidega. Sinu kohalik nõustaja on alati kättesaadav individuaalseks kohtumiseks ja nõustamiseks kui vaja. Siin on mõned viisid, kuidas kohalik kordinaator sind toetab:

  • Korraldab intervjuu sinu võõrustajaperega enne sinu tulekut, et valmistuda sinu saabumiseks.
  • Viib läbi tervitusürituse sinu ja sinu perega, kui sa saabud USAsse.
  • Korraldab igakuiseid kokkusaamisi sinu piirkonna lapsehoidjatega ning viib läbi ka esmaabi- ja ohutusõppuse.
  • Säilitab igakuise kontakti sinu ja su võõrustajaperega.
  • Annab nõu ja informatsiooni kohalike ülikoolide ja kursuste kohta.

Erinedes väiksematest agentuuridest, võimaldab Cultural Care Au Pairi suur koordinaatorite võrgustik luua tugeva au pairide kogukonna. See omakorda aitab sul kergemini kohanduda USA eluga.

Tugi Cultural Care Au Pairi kontorist Bostonis

Cultural Care Au Pairi peakontor USAs asub Bostonis, kus meie meeskond töötab iga päev selle nimel, et pakkuda parimat tuge au pairidele ja võõrustajaperedele. Cultural Care Au Pairi kontor vastutab sinu eest terve au pairi aasta jooksul USAs ja annab sulle ligipääsu meie programmidirektorite tiimile, kes juhendavad kohalikke kordinaatoreid terves riigis.

Cultural Care Au Pair on sulle kättesaadav igal ajal. Lisaks kohalikule kordinaatorile ja programmidirektorile, on sul alati võimalus võtta ühendust Cultural Care Au Pairi töötajatega. Hädaolukorras on sulle tagatud kiire abi. Selleks saad sina või su võõrustajapere helistada kontorisse ja sind ühendatakse töötajaga, kes saab sind reaalajas juhendada ja aidata.

"Suureks plussiks on tugisüsteem USA´s, kus sind aitavad kordinaatorid, programmi direktorid ja teised tähtsad Cultural Care´i inimesed. Kärt, au pair New Yorgis"

Eelregistreeru nüüd Infopäevad