Võõrustajaperede valimine & sobitamine

Kõige suurema au pair agentuurina saab Cultural Care Au Pair anda sulle ligipääsu enamikele võõrustajaperedest USAs.  Me kontrollime ja uurime oma võõrustajaperesid väga korralikult, et tagada sulle õnnelik ja meeldiv aeg Ühendriikides. Iga võõrustajapere peab omama häid soovitusi ja kirjutama alla lepingule, lubades täita reegleid ja käituda vastavalt programmi regulatsioonidele. Pärast soovituste kontrollimist viib meie kogenud töötajad läbi intervjuu pere kodus, et olla kindlad, et nad kõikidele tingimustele vastavad.

Iga võõrustajapere on unikaalne, omades erinevaid elustiile ning elades igal pool üle USA. Enamik neist elavad suurtes linnades, ülejäänud väiksemates linnades ja linnaümbrustes. Tavaliselt töötavad mõlemad vanemad, kuid võib juhtuda, et üks vanematest on kodune. Laste arv ja vanus on erinevates peredes erinev. Üks asi on neil aga ühine – nad vajavad paindlikku lapsehoidmisteenust, samuti jagavad nad huvi erinevate kultuuride vastu. Paljud meie pered on võõrustanud au paire ka enne ja võime uhkusega väita, et peaaegu 70% meie võõrustajaperedest jätkab oma koostööd Cultural Care au Pairiga igal aastal, võttes endale meie agentuuriga uue au pairi.

Cultural Care Au Pairi sobitusprotsess

Meie sobitusprotsess põhineb ideel, et nii au pair kui ka võõrustajapere saaksid võimaluse näha informatsiooni teineteise kohta, rääkida üksteisega ja alles siis, kui mõlemad osapooled on rahul ja kindlad, et on leidnud enda jaoks õige au pairi/pere, kinnitatakse sobivus.

Enne lõplikke otsuseid on sul võimalus vaadata üle võõrustajaperede avaldusi ning nende pakkumistest ka loobuda. Seejärel jätkavad Cultural Care Au Pairi töötajad sinuga koostööd, et teha ettevalmistusi sinu tööks au pairina.

Sellal, kui teised au pair organisatsioonid tuginevad ebaisikulistele internetipõhistele süsteemidele et sulle peret leida, töötab meie kogenud töömeeskond USAs otse võõrustajaperedega ja au pairidega. Meie kogemus näitab, et selline personaalne suhtumine aitab meil kinnitada kõige edukamaid sobivusi ja tagada kõige parem programmi kogemus. Kas sobiksid rohkem peresse, kes armastab sporti ja väliseid tegevusi või on sinu jaoks parem pere, kes naudib vaikset koosviibimist ja filmi vaatamist? Meie eesmärk on sobitada sind perega, kes oleks just sinu jaoks see kõige õigem.

Eelregistreeru nüüd Infopäevad