Au Pair programm

Cultural Care Au Pair programm Ameerikas on kultuurivahetusprogramm. Sul on võimalus elada  USAs, õppida ja reisida seal, samal ajal töötades au pairina . Sinust saabhoolikalt valitud pere liige, kelle laste eest sa aitad hoolitseda, samal ajal kogedes tõelist elu Ameerikas. Programm on USA valitsuse järelvalvega, mis pakub ainsat legaalset võimalust au pairina USAsse reisida. Au pairid lähevad USAsse J-1 viisaga. Kui sulle pakub huvi välismaal elamine, võib Cultural Care Au Pair olla just see õige programm sinu jaoks.

Selleks, et olla Cultural Care Au Pair, pead sa olema 18-26 aastat vana ja omama lapsehoidmiskogemust. Samuti on vajalik, et sa oleksid keskharidusega, kriminaalkorras karistamata ja omama juhiluba. Seega, kui sa armastad lapsi, võib see olla sinu võimalus kogeda midagi väga erilist ja põnevat.

Kultuurivahetus on au pairi programmi alus. Olles Ameerika pere liige, süüvid sa täielikult inglise keelsesse keskkonda. Sinu võõrustajapere ootab sinult kohusetundlikku lapsehoidmist, te mõlemad aga annate aga oma panuse, et sellest tuleks välja tõeline kultuuridevaheline kogemus.

Lisaks uutele sõpradele, inglise keele arendamisele ja väärtusliku töökogemuse omandamisele, sisaldab au pairi töö palju rohkem fantastilisi võimalusi. Sa saad võtta kursusi Ameerika ülikoolis, saada iseseisvamaks ja reisida USAs. Samuti õpid sa palju uut ameerika kultuuri kohta ning aitad kaasa laste arengule. Sellele kõigele lisaks saad sa palka ja palgalist puhkust.

Eelregistreeru nüüd Infopäevad