Cultural Care Au Pair

Tööta au pairina USAs

Täiskasvanutele ja tudengitele vanuses 18-26

Au pair - üks parimaid otsuseid

2014/05/15

Beatrice räägib oma au pairi elust Ameerikas:

Minu otsus hakata au pairiks on kindlasti mu elu üks parimaid otsuseid. Lisaks sellele, et mul on olnud võimalus tutvuda erineva kultuuriga, on see kogemus aidanud mul areneda ja kasvada inimesena. Mõeldes tagasi esimestele päevadele Ameerikas - olin päris närvis - siis nüüdseks olen kõigega kohanenud  ja olen selle üle uhke. Nagu eelnevalt mainitud, olen muutunud palju täiskasvanumaks ja kõik kogemused on muutnud mind julgemaks.

Au pairi kogemus on väga unikaalne. sa elad võõras riigis, õppides selle kultuuri ja elu kohta, saades samal ajal osaks oma uuest perest, mis lõpuks on kõike muud kui võõras - nad on nagu su oma pere. Igas päevas on uued katsumused ja ma valetaks, kui ma ütleksin, et see on vaid lust ja lillepidu. Kõik toredad hetked ja mälestused - naer ja naeratused - on palju meeldejäävamad kui mõned "halvad päevad" Ma ei vahetaks seda kogemust oma perega mitte millegi vastu ja olen kindel, et paljud au pairid on minuga nõus. 

Ma arvan, et põhjuseks, miks mulle seal esimesest päevast alates meeldis, on see, et ma olen väga avatud inimene. Ma sain aru, et olen seal selleks, et aidata oma uut pere ja töötada lastega. Au pairiks olemine ei ole vaid Starbucksis istumine, on oluline, et sul oleks õige suhtumine ja sa seaksid pere alati esimeseks ning arvestaksid nendega. Sa saad palju uusi ja huvitavaid kogemusi, need jäävad sulle alatiseks meelde ja ja annavad sulle palju energiat sinu igapäevaelus: alustades poodlemisega ja lõpetades reiside planeerimisega!

Ma olen alati tänulik selle võimaluse eest, mis aitas mul areneda ja julgemaks muutuda. Minu töö ja kohustused on aidanud mul valmistuda edasiseks eluks. Sa ei pruugi sellest kohe aru saadagi, kuid kindlasti oled muutunud targemaks ja kogenumaks. Ma olen väga õnnelik, et mul on uus pere teisel pool ookeani, uued sõbrad ja midagi, mis alati toob naeratuse mu näole.

Parimate soovidega,
Bea